W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

     

 

 

 

 

Zapytanie Ofertowe 2/2021 z 19 maja 2021r

eu_logo.jpg

ART-CONNECT Artur Kułakowski zaprasza do złożenia oferty na Prace remontowo-adaptacyjne, CO, zakup i montaż fotowoltaiki, pomp ciepła, systemu inteligentnego sterowania budynkiem, PPOŻ, instalacji elektrycznej, monitoringu, sieci internetowej, kontroli dostępu dla przedszkola w Nowym Targu przy ul. Szaflarska 61 zgodnie ze specyfikacją przedstawioną w zapytaniu ofertowym.

Przedmiot zamówienia dotyczy budynku, w którym realizowany jest Projekt pt. „Innowacyjne przedszkole miejscem wszechstronnego rozwoju przedszkolaka na terenie gminy Nowy Targ” w ramach Programu „Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje” Norweski Mechanizm Finansowy 2014-2021. Zamówienie zostanie wykonane zgodnie ze specyfikacją zawartą w Zapytaniu Ofertowym.

Cel projektu: Celem niniejszego projektu jest zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych przyjaznych środowisku poprzez działania prowadzące do wdrożenia w przedsiębiorstwie innowacyjnych usług, które rozwiną działalność gospodarczą Wnioskodawcy, w tym wzrost przychodów, zysku i zatrudnienia, a jednocześnie przyczynią się do lepszej gospodarki odpadami, efektywności energetycznej, zmniejszonej emisji zanieczyszczeń, wydajnej gospodarki materiałowej.

Załączniki:

eu logo

arch

rek z  rek p