W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Jak przygotować dziecko do żłobka?

Co musi umieć Twoje Dziecko, aby móc je zapisać do żłobka Fiku Miku? A co może umieć, skoro dopiero poznaje otaczający go świat? To my jesteśmy dla dzieci a nie one dla nas.

 Wszystkich umiejętności jakie przydadzą mu się w ciągu kilku najbliższych lat, postaramy się go nauczyć. 

Co musisz kupić swojemu Dziecku, zanim przyjdzie do żłobka Fiku Miku? O tym musisz zadecydować sam, ponieważ sam wiesz najlepiej, co dla niego jest najlepsze. My prosimy o przyniesienie:

  • zapasu pieluszek, mokrych chusteczek do przewijania i kremu pielęgnacyjnego,
  • jego ulubionej butelki lub kubeczka, z którego lubi pić,
  • poszewki na kołderkę i poduszkę lub własny kocyk i podusię,
  • pantofelków
  • Ciebie. Taki mały człowiek jak Twoje Dziecko, ufa tylko mamie i tacie. Jeśli rodzic jest przy nim przez pierwszy dzień w żłobku Fiku Miku, dziecko szybko się przekona, że może się u nas czuć jak w gronie własnej rodziny. Bez Twojej pomocy – będzie nam znacznie trudniej przekonać je, że jest u nas bezpieczne.

To o co Cię poprosiliśmy, to rzeczy które dobierzesz dla swojego dziecka znacznie lepiej niż my, ponieważ lepiej je znasz. Całą resztę – zagwarantujemy mu sami!

Co się stanie, jeśli dziecko nie przyzwyczai się do nowego otoczenia? Szczerze mówiąc – jeszcze nie było takiego przypadku. Ale zdajemy sobie sprawę, że przez pierwsze kilka godzin Twoje dziecko będąc w nowym otoczeniu, może nie czuć się całkiem pewnie. Dlatego przede wszystkim prosimy Cię o Twoją obecność – dzięki obecności mamy i taty, dziecko znacznie szybciej zobaczy, że Fiku Miku to bezpieczne miejsce, w którym może się wiele nauczyć.

Dodatkowo – zapewniamy Ci tydzień darmowej opieki nad Twoim Maleństwem. Przez ten tydzień możesz bez zapisywania Swojej pociechy do żłobka Fiku Miku sprawdzić, jak szybko się do nas przyzwyczai i jak szybko nas polubi, nie płacąc nam ani grosza!motyl3

Nasze plusy:

otwarte od 6:00 - 17:30!

 

Funkcjonujemy całe wakacje!!

 

Sekretariat czynny
wtorek: 9:00 - 17:00
czwartek: 9:00 - 17:00

 

 

tel.:726 900 700