W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Jak dbamy o Twoje dziecko?

Mamy świadomość, że żadna pedantyczność i największa zapobiemotyl3gliwość nie jest przesadna jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci. Dlatego zadbaliśmy o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa naszego żłobka.

Nie mamy nic do ukrycia.  Możesz przyjść do nas ze swoim Maluszkiem i zobaczyć jakie warunki zapewniamy i jaka panuje u nas atmosfera.

  • W żłobku Fiku Miku dzieci przybywają w małych grupach, jedna opiekunka zajmuje się maksymalnie 8-ciorgiem dzieci, dzięki czemu żadne nie jest zapomniane, a każde z nich czuje się docenione
  • Twoje dziecko jest u nas całkowicie bezpieczne. Budynek żłobka i jego otoczenie jest monitorowane. Dodatkowo wszystkie wejścia zabezpieczone są domofonami i można je otworzyć wyłącznie z wewnątrz. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko będzie miało kontakt wyłącznie z rówieśnikami i opiekunkami, oraz że Tylko osoby przez Ciebie wskazane będą mogły odebrać Twój Skarb.
  • W placówce Fiku Miku posiadamy własną kuchnię, dzięki czemu możemy zapewnić Twojemu dziecku odpowiednio zbilansowaną dietę, dostosowaną indywidualnie do jego potrzeb.Nasze plusy:

otwarte od 6:00 - 17:30!

 

Funkcjonujemy całe wakacje!!

 

Sekretariat czynny
wtorek: 9:00 - 17:00
czwartek: 9:00 - 17:00

 

 

tel.:726 900 700