W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Żłobek Fiku Miku

 UWAGA !!!

W okresie rekrutacji do projektu Unijnego sekretariat żłobka czynny od poniedziałku do piątku 9.00 do 17.00 (ul. Szaflarska 53, Nowy Targ)

Placówka Fiku Miku prowadzi działalność edukacyjno-opiekuńczo-pielęgnacyjną. Celem placówki jest zapewnienie dzieciom środowiska, które będzie sprzyjać ich wszechstronnemu rozwojowi fizycznemu, psychicznemu, społecznemu i emocjonalnemu. Kadra zatrudniona w Fiku Miku z sercem i zaangażowaniem zajmuje się dziećmi. Nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne oraz wszelkie kwalifikacje do pracy z najmłodszymi.

Dlaczego Fiku Miku jest najlepszym miejscem dla Twojego dziecka:motyl3

  • Jesteśmy jedyną placówką w Nowym Targu, w której mogą przebywać dzieci     w wieku od 1 roku do 7 lat
  • Młodsze maluszki w żłobku, a te troszkę starsze (od 2,5 lat) w przedszkolu tuż obok.
  • Dzięki możliwości przejścia, wraz z grupą dzieci nauczycielki ze żłobka do przedszkola, Twój skarb nie poczuje stresu związanego z nowym otoczeniem.
  • Zarówno program jak i zajęcia dodatkowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka, co zapewni mu wspaniała zabawę, a przy okazji świetne warunki do nauki i rozwoju
  • Wystrój i wyposażenie placówki stwarza wspaniałą atmosferę, dzięki której dzieci przychodzą do nas z przyjemnością.
  • Znając potrzeby dzisiejszych rodziców placówka czynna jest codziennie od 6.00 rano do 17.30
  • Posiadamy własną kuchnię, dzięki czemu zapewnimy Twojemu dziecku zbilansowaną dietę dostosowaną do jego potrzeb. Nie masz czasu gotować lub po prostu chcesz sprawdzić co je Twoja pociecha w przedszkolu? Możesz wykupić u nas pakiet obiadów także dla siebie. Odbierając dziecko z placówki, odbierasz obiad dla reszty rodziny.
  • I co bardzo ważne!! nie jesteśmy „sieciówką” tylko lokalną instytucją działającą na terenie naszego miasta, znającą potrzeby dzieci i rodziców,  dlatego też, zarówno Dyrektor jak i Właściciele placówki są zawsze na miejscu i służą pomocą.

Nasze plusy:

otwarte od 6:00 - 17:30!

 

Funkcjonujemy całe wakacje!!

 

Sekretariat czynny
wtorek: 9:00 - 17:00
czwartek: 9:00 - 17:00

 

 

tel.:726 900 700