W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Dwujęzyczne dzieci

dwujezyczne dzieci dajmy dzieciom PPD PPDrodzy rodzicie, z dumą informujemy, iż nasze Fiku Miku od września 2016r. przystępuje do programu „ Dwujęzyczne Dzieci” .

„Program Powszechnej Dwujęzyczności oparty jest na pierwszej na świecie, przełomowej i jednocześnie najbardziej naturalnej metodzie przyswajania języka angielskiego we wczesnym dzieciństwie równolegle z językiem polskim. Jest to specjalnie stworzony świat bohaterów, piosenek, filmów animowanych oraz przygotowanych na tej podstawie zabaw językowo-muzyczno-ruchowych zarówno indywidualnych, jak i grupowych.YHE Partner Merytoryczny

 

Specjalnie przygotowane dwie serie edukacyjne: „Baby Beetles” (wiek 0-4), „Tom and Keri” (wiek 3-7) w formie spirali językowej wprowadzają rozpoznawane i rozumiane w kontekście słowa i zwroty dostosowując wszystko do typowych dla dziecka w danym wieku możliwości i zainteresowań. Dzięki temu język angielski nigdy nie staje się dla dziecka językiem obcym.”

Autorką tej opisanej powyżej koncepcji jest światowej sławy lingwistka – Claire Selby, która od kilkunastu lat tworzy materiały – zarówno teksty jak i muzykę – do nauki angielskiego dla najmłodszych.

 

Celem programu „Dwujęzyczne dzieci” jest codzienna, równoległa do języka ojczystego nauka angielskiego od najmłodszych lat. Dzięki temu dzieci uczęszczające do Fiku Miku – zarówno w żłobku jak i w przedszkolu – maja możliwość poznania języka angielskiego w naturalny, a zarazem ciekawy sposób.”

 

Więcej o programie „Dwujęzyczne Dzieci” można przeczytać na stronie

http://dwujezycznedzieci.pl/

 3

4

 

Aktualności:

Nasze plusy:

otwarte od 6:00 - 17:30!

 

Funkcjonujemy całe wakacje!!

 

Sekretariat czynny
wtorek: 9:00 - 17:00
czwartek: 9:00 - 17:00

 

 

tel.:723 600 600